حسینیه مجازی مکتب‌الشهداء

حسینیه مجازی مکتب‌الشهداء
حسینیه مجازی مکتب‌الشهداء

حسینیه مجازی مکتب‌الشهداء | انتشار گلچینی از روایات، مقاتل، اشعار و... در مناسبت‌های مذهبی

طبقه بندی موضوعی
حزب الله سایبر
انعکاس‌اخبار‌فرهنگی‌مذهبی‌شهرستان‌صومعه‌سرا
Blog Skin
شهدای صومعه‌سرا
آشنایی‌با‌شهدای‌شهرستان‌صومعه‌سرا
Blog Skin
مکتب الشهدا در شبکه های اجتماعی

۹ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۴ ، ۰۸:۲۶
مکتب الشهداء
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۴ ، ۰۸:۲۵
مکتب الشهداء
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۴ ، ۰۸:۲۳
مکتب الشهداء

نشریه‌ی «خط حزب‌الله» در دهه‌ی اول محرم، اقدام به انتشار ویژه‌نامه مخصوص این ایام میکند. مطالب این ویژه‌نامه برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره‌ی نهضت حسینی و قیام عاشوراست. این ویژه‌نامه با بخش‌هایی چون احکام شرعی عزاداری، هیات، منبر، یاران امام حسین در بیان رهبر انقلاب، محصولات عاشورایی و تحلیل قیام عاشورا در دسترس مخاطبان و همراهان «خط حزب‌الله» خواهد بود. ویژه‌نامه در پنج شماره و در روزهای ۲۳، ۲۵، ۲۷ و ۲۹ مهرماه و شماره‌ی پنجم نشریه در روز اول آبان منتشر خواهد شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۴ ، ۱۳:۵۴
مکتب الشهداء

نشریه‌ی «خط حزب‌الله» در دهه‌ی اول محرم، اقدام به انتشار ویژه‌نامه مخصوص این ایام میکند. مطالب این ویژه‌نامه برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره‌ی نهضت حسینی و قیام عاشوراست. این ویژه‌نامه با بخش‌هایی چون احکام شرعی عزاداری، هیات، منبر، یاران امام حسین در بیان رهبر انقلاب، محصولات عاشورایی و تحلیل قیام عاشورا در دسترس مخاطبان و همراهان «خط حزب‌الله» خواهد بود. ویژه‌نامه در پنج شماره و در روزهای ۲۳، ۲۵، ۲۷ و ۲۹ مهرماه و شماره‌ی پنجم نشریه در روز اول آبان منتشر خواهد شد.ویژه‌نامه شماره اول را از اینجا دریافت کنید.
نسخه مطالعه و چاپ (اندازه A۴)
http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/weekly/files/23/page_large_1.jpg


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۴ ، ۱۳:۵۳
مکتب الشهداء

سومین شماره‌ی «خط حزب‌الله» با گزارش ویژه‌ای درباره اهمیت استراتژیک سوریه در محور مقاومت و غفلت سهل‌‌انگاران از نقشه‌ی نظام سلطه در این باره منتشر شد.
سخن هفته‌ای با عنوان «بازشناسی عبرت‌های عاشورا برای امروز»، انتشار خبر نارضایتی رهبر معظم انقلاب از تحصن در مقابل مجلس، روایتی از آخرین دیدار شهید همدانی با رهبر نقلاب و معرفی کتاب عبرت‌های عاشورا از بخش‌های مهم شماره سوم است.

هفته‌نامه «خط حزب‌الله» از مخاطبان عزیز به دلیل تاخیر در انتشار این شماره پوزش می‌طلبد.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

این نشریه را از اینجا دریافت کنید.
نسخه تابلو اعلانات | نسخه مطالعه (اندازه A۴) | نسخه چاپی (اندازه A۳)

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/weekly/files/22/page_large_1.jpg


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۴ ، ۱۳:۵۲
مکتب الشهداء

دومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با یادداشت تحلیلی درباره‌ی منازعه‌ی تاریخی نظام اسلامی با نظام سلطه منتشر شد.
تحلیلی بر اهمیت نقش زن و خانواده در منازعه‌ی فرهنگی امروز، انتشار عکس اختصاصی خط حزب‌الله از بازدید رهبر معظم انقلاب از پشت صحنه‌ی فیلم محمد رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌وآله، سیری در اندیشه‌ی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی اهمیت تاریخی مباهله و نیز خبر رونمایی کتابی با تقریظ رهبر انقلاب از دیگر بخش‌های این شماره است.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ مهر ۹۴ ، ۱۳:۵۱
مکتب الشهداء
اولین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با یادداشت تحلیلی درباره‌ی عدم صلاحیت و کفایت آل‌سعود برای اداره‌ی حج و پایان خویشتن‌داری جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با موذی‌گری آشکار حکام عربستان منتشر شد.
همزمان با ایام عید غدیر خم اولین شماره‌ی نشریه‌ی خبری-تحلیلی خط حزب‌الله پس از انتشار ۱۳ پیش‌شماره با دو موضوع محوری «فاجعه منا» و «شعار مرگ بر آمریکا» بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفت.
در این شماره مطالب متنوعی درخصوص واقعه‌ی تاریخی غدیر خم در کلام رهبر معظم انقلاب، مطالبه‌ی رهبری درخصوص دانشگاه اسلامی و همچنین تصویر ویژه‌ای از ملاقات یک پیرزن روستایی با آیت‌الله خامنه‌ای در زمان ریاست جمهوری و کمک وی به جبهه‌ها؛ منتشر شده است.
هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله، نشریه‌ی جامعه‌ی مؤمن و انقلابی، با هدف انتشار در مساجد، محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج هر هفته به صورت فایل PDF بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار می‌گیرد. عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و توزیع کنند.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ مهر ۹۴ ، ۱۳:۴۹
مکتب الشهداء
هم‌زمان با برگزاری مراسم برائت از مشرکین در موسم حج ابراهیمی، پیش‌شماره‌ی سیزدهم نشریه‌ی «خط حزب‌الله» با تأکید بر نقشه‌ی راه امت اسلامی در دوران بیداری اسلامی -ارائه‌شده در پنج پیام اخیر ولی امر مسلمین به کنگره‌ی عظیم حج- منتشر شد.
گزارش تحلیلی درباره‌ی تغییر فاز پروژه‌های شیطانی آمریکا در منطقه، حکم جهاد رهبر انقلاب در دیدار جانبازان، روایت رهبر انقلاب از ماجرای چاپ‌نشدن پیام حج حضرت امام خمینی رحمه‌الله در روزنامه‌های آمریکایی، نظر اسلام درباره‌ی آزادی اندیشه، از دیگر بخش‌های پیش‌شماره‌ی سیزدهم خط حزب‌الله است.
این نشریه در دو نسخه‌ی A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
این نشریه را از اینجا دریافت کنید.
نسخه تابلو اعلانات |  نسخه مطالعه (اندازه A۴) | نسخه چاپی (اندازه A۳)
http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/30861/13.jpg

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۴ ، ۱۳:۴۸
مکتب الشهداء